253
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi179
  • Ocen na +9
253 ppt ?

Żylaki na nogach (180)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Żylaki na nogach

Napisał(a): rustoo -

Z Gdańska nie ale mogę dac kontakt do chirurga naczyniowego w Gdańsku
http://chirur(...)nsk.pl/
Może komuś z Was się to obecnie przyda. Wykonywałem tam zabieg skleroterapii i jestem zadowolony .Dał bardzo dobre efekty . Na początku trochę bałem się bólu ale nie było tak źle. Odczuwa się jedynie delikatne szczypanie podczas ostrzykiwania.

Efekty super. Obecnie minął już rok po zabiegu i żylaków nie ma wcale.

Reklama

Napisał(a): gość -

gość A czy ktoś z Was może polecić specjalistę z Poznania, który zajmuje się problemem żylaków? Potrzebuję kogoś pewnego!
Polecam dr Wojciecha Bućko! NAJLEPSZY, nie owija w bawełnę, stawia jasną sytuacje i naprawdę pomaga w przypadku uciążliwych żylaków.

Żylaki to nie jest takie tam to o schorzenie to poważna sprawa. Pójście do lekarza na pewno nie zaszkodzi ale już pijawki to nie wiem czy jest dobry pomysł. Ja korzystam z żelu galvenox. Ma naprawdę bogaty skład, super się wchłania i naprawdę pomaga nawet na żylaki. U mnie pomógł przy pajączkach na udach:)

Reklama

Zdecydowanie polecam wizytę u specjalisty. Ja korzystam z opieki chirurga naczyniowego Piotra Rumianowskiego i właśnie przygotowuję się do zabiegu skleroterapii. Trochę się boję, ale doktor mówił, że nie jest to trudny zabieg i przede wszystkim dużo lepiej moje nogi będą po nim wyglądać. W sumie gorzej już chyba być nie może, więc to jedyna szansa.

Napisał(a): Gość -

moja Żona miała problemy z marznącymi stopami, a to podobno pierwszy symptom tego, że mogą pojawić się żylaki, bo oznacza, że krew nie dopływa normalnie. Lekarz stwierdził, że problemem jest długie siedzenie w pracy przy komputerze, zły fotel oraz mało ruchu. Fotel kupiliśmy stąd https://ergop(...)mp;n=28 - dla siebie wcześniej kupiłem specjalny fotel ergonomiczny na kręgosłup, a dla żonki coś podobnego, ale mniejszy model i z takim obłym siedzeniem - polecili nam go tez znajomi. Skończył się problem marznących nóg - dzięki temu, ze fotel nie jest zakończony kantem nie tamuje krwi w udach,,

Reklama

gość na szczęście moje nie swędzą ;) nie wiem czy dałabym radę ;) ja swoje pajączki na nogach smaruję żelem galvenox soft i trochę się zmniejszyły. W okolicach gdzie smaruję nie wyskakują też nowe.
Ja też stosuję galvenox soft potwierdzaj słowa koleżanki. Nowe pajączki sie nie pojawiają a stare powoli ale jednak skutecznie zmniejszają. Naprawdę czasami lepiej poszukać wszystkim opcji zanim pójdzie się pod nóż.

To nie jest trudne w zakresie korekty, wymaga jedynie odpowiednich specjalistów, odpowiedniego sprzętu. Korekta laserowa nie jest inwazyjna. W dniu zabiegu wraca się do domu, tak więc chyba łatwiejsze rozwiązanie tego problemu już nie jest możliwe.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • kasztanowiec ma na ylaki opinie
  • ylaki znikny
Do góry strony: Żylaki na nogach