294
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń508
  • Odpowiedzi289
  • Ocen na +0
294 ppt ?

Żyrardów, co w mieście? (290)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Żyrardów, co w mieście?

Napisał(a): gość -

Może znajdą się chętni i powstanie alternatywny kanał informacyjny o mieście, życiu w nim, kulturze i polityce. Serdecznie zapraszał do współtworzenia czegoś wolnego od poglądów jednego admima.

Reklamę tego wątku umieszczam na 2 działających forach. Liczę, że admini (przynajmniej jeden) doceni fakt, że goście mają gdzie pisać i nie skazuje linku do tematu.
INTERIA.PL

Re: Żyrardów, co w mieście?

Kropla do kropli i jakiś kanał dystrybucji informacji powstanie, niezależny lokalnie. Nikt Interii drogą do firmy portalu nie zamknie ...
Wielu przetarło to oczy, we wrześniu było "to jak pomożecie" w grudniu jest "spadajcie", ... szkoda.

Nie sadze, że sponsor eltoma coś zyska bo prędzej, czy później ludzie zaczną na niego pluć jak to się dzieje z lokalnym radiem, co poradzić. Ja tam nic do naszego radia nie mam ale już zaczęli puszczać disco polo, więc zapewne będę wyłączać tą stacje w chwili grania tej muzyki.Mimo wszystko życzę im jak najlepiej.

Sponsor forum pana E. zrozumie to, tylko że wpierw straci sporo czasu i zaangażowania swojego czasu, umiejętności webmasterskich i co by nie mówić kasy. Robi to pewnie dla portfolia, ale ten czas i środki mógłby przeznaczyć np. na stronkę jakiejś fundacji czy schroniska, większy pożytek i szacunek ludzki by zyskał.

Niestety jak ktoś ma w środku sok z buraka to już taki zostanie do końca, co najwyżej może tylko skwaśnieć.

Powiem wam, że może prezydent ma swoje wady i trochę zawiódł ludzi w tym mieście np. organizując koncert Edyty Górniak na Telebimie ale popieram go za walkę z panem K.R, bo dzięki prezydentowi spalarnia nie zaistniała w Żyrardowie.Choć prezydent ma wady to należy się mu szacunek byłam ostatnio na spotkaniu z prezydentem i bardzo miło się wypowiadał i mam nadzieje, że pomoże mi w tym problemie, którym z nim rozmawiałam.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Żyrardów, co w mieście?